لگ دخترانه و زنانه در فروشگاه آنلاین فاکس

لگ چیست | تفاوت لگ و ساپورت به همراه انواع مدلها

شلوار لگ چیست و چه تفاوتی با ساپورت دارد؟

شلوار لگ و ساپورت از نظر چسبان و تنگ بودن بسیار شبیه به همدیگر هستند که پاها و گاهی کمر را می پوشانند. شلوار لگ نسبت به ساپورت بسیار ضخیم تر است و از مچ تا پایین پا را می پوشاند. ساپورت تا حدی شفاف است، پا را می پوشاند ولی باید آن را زیر لباس دیگری بپوشید.

خرید ساپورت در فروشگاه آنلاین فاکس

بررسی لگ زنانه و ساپورت از جنبه های متفاوت

  • طراحی
  • تناسب
  • سبک
  • ظاهر
  • مراقبت

طراحی

لگ ها از جمله لگ ورزشی و لگ اسپرت از مواد ضخیم و کشسان ، معمولاً اسپندکس ، لاکرا ، نایلون ، پنبه و یا پلی استر ساخته می شوند.  طول آنها از اواسط کمر تا مچ پا است. برخی از لگ ها شباهت بیشتری به ساپورت دارند ( از ناحیه کمر و پایین تنه صاف هستند ) در حالی که برخی از آنها بیشتر شبیه به شلوار هستند ( ممکن است دارای یک کمر مشخص ، جیب ها و تقویت کننده در فاق باشند.)

ساپورت ها از مواد کشسان ، معمولاً مخلوط پنبه یا پلی استر ساخته می شوند و پاها را تا نوک انگشتان می پوشانند.  آنها در کل صاف هستند و از آنجایی که حداقل نیمه شفاف هستند ، طوری طراحی شده اند که زیر لباس پوشیده می شوند.

خرید لگ ورزشی و اسپرت در فروشگاه آنلاین فاکس
خرید لگ چرم در فروشگاه آنلاین فاکس

تناسب

لگ اسپرت و سایر لگ ها مانند لگ مجلسی ، لگ چرم ، لگ براق ، لگ ورزشی به گونه ای طراحی شده که متناسب با کانتور بدن و بسیار راحت باشد. در حالیکه ساپورت کاملاً تنگ و مانند پوست دوم طراحی شده است و از نظر راحتی خیلی راحت به حساب نمی آیند.

خرید شلوار لگ دخترانه و زنانه در فروشگاه آنلاین فاکس

استایل

هر گونه استایلی که مد نظر شما باشد با لگ براق مشکی قابل پیاده سازی است. زیرا شلوار لگ براق مشکی علاوه بر زیبایی ظاهری از تن خور بسیار فوق العاده ای برخوردار است و دست شما را در ست کردن با انواع لباس ها و اکسسوری ها باز گذاشته است.

ساپورت ها از معمولی تا حرفه ای دسته بندی می شوند.  آنها را زیر لباس دیگری مانند دامن ، لباس یا حتی شلوارک می پوشند.

خرید لگ براق مشکی در فروشگاه آنلاین فاکس

ظاهر

لگ در طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها وجود دارد که از محبوب ترین و پرکاربردترین رنگها می توان به لگ مشکی براق یا چرم اشاره کرد. لگ های بسیار ارزان ممکن است شفاف باشند. در غیر این صورت، آنها معمولاً شفاف و بدن نما نیستند.

خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم: شلوار مجلسی زنانه

ساپورت ها نیز در طیف گسترده ای از رنگ ها ارائه می شوند ، اما الگوهای آنها کمتر از لگ ها است. آنها معمولاً دارای درجه های مختلفی از شفافیت هستند، اگرچه ممکن است در ساپورت های پشمی اینگونه نباشد.

خرید لگ ترک عمده در فروشگاه آنلاین فاکس

مراقبت

مگر در مواردی خاص، به طور کلی لگ ورزشی یا هر نوع لگ دیگر را می توان به همان روش شلوار شستشو داد و هیچ مراقبت خاصی نیاز ندارد ولی ساپورت باید با دقت شسته شود و بهتر است در کیسه های توری شسته شود.

این مطلب را در پینترست ببینید :

https://www.pinterest.com/pin/737464507727399214/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *