کاپشن زنانه برای اندام های مختلف در سایت فاکس

کاپشن زنانه برای اندام های مختلف

اندام هر فردی فرم خود را دارد و خرید لباس باید مطابق فرم اندام  فرد باشد. لباس های زمستانی تنوعات زیادی دارند که کاپشن یکی از لباس های فصل زمستان می باشد. انتخاب کاپشن مناسب در استایل و شیک پوشی شما بسیار تاثیر گذار است و به همین دلیل است که قبل از انتخاب طرح و رنگ کاپشن باید به فرم اندام خود توجه کنید درواقع باید کاپشنی را انتخاب کنید که متناسب با اندام شما باشد. در این مقاله می خواهیم شما را با اصول انتخاب کاپشن زنانه آشنا کنیم همراه ما باشید تا از این اصول آگاه شوید.

کاپشن زنانه مناسب برای خانم های چاق

اگر کاپشن طبق اصول و به درستی انتخاب شود موجب خوش اندام دیده شدن شما می شود. توصیه می شود که خانم های چاق باید کاپشن هایی را انتخاب کنند که به رنگ تیره و بدون طرح و ساده باشد. کاپشن مناسب برای خانم های چاق، کاپشن های مدل کمربنددار و حوله ای هستند همچنین اگر مایل به خرید کاپشن های طرح دار هستید باید طرح آن راه راه های عمودی باشد چون این طرح باعث لاغر دیده شدن اندام شما می شود. توصیه می شود که اگر قصد پوشاندن عیوب اندام خود را دارید کاپشن های خیلی کوتاه و یا خیلی گشاد را انتخاب نکنید.

کاپشن زمستانی زنانه برای اندامهای مختلف در سایت فاکس

لباسهای زمستانی برای فرم های مختلف بدن

کاپشن زنانه مناسب خانم های قدکوتاه و ریز نقش

  • کاپشن های بادی و ساده: این مدل کاپشن ها جزء گزینه های مناسب و ایده آل برای افراد قد کوتاه و ریز نقش می باشد. برای اینکه میان کاپشن و اندام شما تعادل برقرار شود باید در قسمت کمر و یا انتهای آن بر روی پارچه دوخت وجود داشته باشد چون که باعث مشخص و دیده شدن اندام شما می شود.
  • استایل های مینیمالیستی: اگر شما هم جزء خانم های قد کوتاه و ریز نقش هستید باید به این موضوع توجه داشته باشید که کاپشن های مینیمالی که جزئیات کمتری دارند گزینه ی مناسبی برای اندام شما محسوب می شود.
  • کاپشن های کوتاه و جلو زیپ دار: این مدل کاپشن ها که برای استفاده در زمستان می باشند با یقه گردهای برش خورده و کمر کلت و سایر لوازم فلزی مانند زیپ ها به شیک شدن استایل شما کمک زیادی می کند. البته کاپشن هایی که جذب بدن بوده  در دو مدل بدون کمربند و دارای کمربند گزینه ی مناسبی برای اندام شما می باشد.
لباسهای زمستانی برای اندامهای مختلف در سایت فاکس

کاپشن زمستانی جلو زیپ دار

کاپشن ایده آل برای خانم های قد بلند

اگر شما اندام متناسبی دارید پیشنهاد می شود که از کاپشن های طرح دار با رنگ شاد و با بالاتنه ی خزدار استفاده کنید. همچنین منعی برای انتخاب لباس های زمستانی گشاد و حجیم نیز ندارید. اگر به پوشیدن کتانی و لباس های اسپرت علاقه دارید پالتوی زنانه یک انتخاب درست و ایده آل برای اندام شما می باشد. خانم هایی که قد متوسط و معمولی دارند باید کاپشنی را انتخاب کنند که مقداری از زانو پایین تر باشد و برای آن دسته از خانم هایی که قد بسیار بلندی دارند پیشنهاد می شود که قد کاپشن تا روی زانو باشد.

کاپشن زنانه برای فرم مثلثی در سایت فاکس

انتخاب کاپشن طبق فرم بدن

فرم بدن مثلثی شکل: در این فرم بدن باید کاپشن زمستانی ای انتخاب شود که باعث برجسته دیده شدن بالاتنه و لاغر دیده شدن پایین تنه شود. آن دسته از کاپشن هایی که مدل یقه هایشان بزرگ و حجیم است انتخاب مناسبی می باشند. توصیه می شود که آستین پالتوها مدل پف دار باشد و اگر در دو طرف کاپشن نیز از دکمه استفاده شود بسیار عالی است. افرادی که فرم بدن شان مثلثی شکل است به هیچ عنوان نباید از کاپشن هایی استفاده کنند که جیب های بزرگ و کمربندهای حجیم دارند و قد کاپشن باید تا روی زانوها باشد.

فرم بدن گلابی شکل: در بدنی به فرم گلابی شکل باید به ظریف نشان دادن پایین تنه بیشتر دقت شود. انتخاب کاپشن زنانه و لباس های زمستانی مناسب برای این فرم مانند فرم بدن مثلثی شکل می باشد.

فرم بدن دایره ای شکل: اگر فرم بدن شما دایره ای شکل می باشد باید کاپشنی را انتخاب کنید که موجب بلند تر و کشیده تر دیده شدن اندام شما شود. کاپشن هایی که دارای یقه های بزرگ و ایستاده و یا جذب و چسبان هستند برای این فرم اندام انتخاب های نامناسبی محسوب می شوند چون که اندام شما را حجیم نشان می دهند.

خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم: انتخاب شلوار جین بر اساس فرم بدن

فرم بدن مستطیلی شکل: برای باریک تر دیده شدن فرم بدن مستطیلی شکل باید کاپشن هایی انتخاب شود که علاوه بر داشتن کمربند، بالاتنه ی تنگ تر و دامن گشادتری داشته باشند. کاپشن هایی با مدل یقه یکطرفه، یقه باز و یا مدل لاله ای از دیگر کاپشن های مناسب برای این فرم بدن هستند.

فرم بدن ساعت شنی: برای آن دسته از خانم هایی که فرم بدن شان به ساعت شنی شباهت دارد توصیه می شود که کاپشن هایی را انتخاب کنند که دکمه های کاپشن در یک طرف قرار گرفته است و همچنین قد کاپشن مورد نظر باید تا روی زانو باشد.

اندام لاغر و چاق: اگر شما دارای اضافه وزن هستید نباید از کاپشن های حجیم، طرح دار و پف دار استفاده کنید. پارچه های ساده و به رنگ تیره گزینه ی مناسبی برای اندام های چاق می باشند و برای خانم هایی که اندام لاغری دارند بالعکس موارد ذکر شده باید رعایت شود.

کاپشن زنانه برای اندامهای مختلف در سایت فاکس

سایز ایده آل برای کاپشن زنانه

هنگام خرید کاپشن زمستانی زنانه باید به این موضوع دقت کرد که قرار است چند سال از این لباس های زمستانی استفاده شود به همین دلیل کاپشنی را انتخاب کنید که اندازه و سایز آن با اندام شما تناسب دارد. یکی از موارد مهمی که در زمان خرید کاپشن و کت زمستانی باید به آن دقت شود زیر بغل آن می باشد که نباید خیلی تنگ و یا گشاد نباشد. زمانی که کاپشنی را به تن می کنید باید تمامی دکمه های آن را ببندید تا مطمئن شوید که حالت کشیدگی به وجود نمی آید، از دیگر موارد مهمی که به هنگام خرید کاپشن زنانه باید مورد توجه قرار بگیرد وزن آن است یک کاپشن مناسب نباید وزن زیادی داشته باشد تا در هنگام نشستن، راه رفتن، چرخیدن و حرکت کردن احساس راحتی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *