همه چیز درباره شلوار واید لگ زنانه

شلوار گشاد یا واید لگ زنانه بیشتر در دهه 80 پوشیده می‌شدند، اما امروزه راه خود را در قلب مد روزها و مدگرایان پیدا کرده اند. در حالی که برخی از خانم‌ها ممکن است پوشیدن شلوارهای گشاد را به دلیل پارچه اضافی در اطراف پاها دوست نداشته باشند، اما در واقع شلوار واید لگ می‌تواند یک شلوار شیک در کمد لباس زنانه و کلاسیک برای زنان در هر سنی باشند.

شلوارهای گشاد با توجه به اینکه توهم یک فرم بدن ساعت شنی را به شما می‌دهند می‌تواند استایل زنانه را بسیار جذاب کند.

نکته کلیدی این است که به سراغ شلوارهای گشادی بروید که دور باسن شما تنگ‌تر شده و سپس به سمت پایین گشاد می‌شود.

شلوارهای واید لگ ظاهر بسیار خوبی دارند، به خصوص شلوارهایی با کمرهای پهن که بهترین نوع شلوار دم پا برای زنان ریز اندام است.

شلوارهای واید لگ مدتی است که جزء لباس‌های ترند هستند و ظاهراً به این زودی‌ها از مد نمی‌افتند. این نوع شلوار بسیار شیک و کاربردی است، بسته به پارچه‌هایی که می‌خواهید و همچنین اینکه چقدر به شلوار واید لگ استایل می‌دهید می‌توانید با پوشیدن شلوار واید لگ زنانه تغییرات قابل توجهی در استایل خود ایجاد کنید.

بهترین بخش این است که می‌توانید برای هر محیطی که در آن قرار می‌گیرید، یک شلوار مناسب در سبک واید لگ پیدا کنید. بنابراین واقعاً ارزش دارد که روش‌های مختلف ست کردن شلوار گشاد را پیدا کنید. در این مقاله می‌خواهیم بهترین راه برای ست کردن شلوار‌های واید لگ زنانه را به شما معرفی کنیم.

شلوار واید لگ با ژاکت کش باف پشمی

می‌توانید ژاکت کش باف پشمی‌کوتاه یا بلند خود را با شلوارهای گشاد واید لگ زنانه بپوشید. ژاکت‌های پشمی مدت‌هاست که در دنیای مد وجود دارند و در ترندهای روز نیز ژاکت‌های پشمی‌بسیار شیک به نظر می‌رسند. حتی بلاگرها، استایلیست‌ها و افراد مشهور آن‌ها را به روش‌های مختلف در استایل خود ست می‌کنند.

این ژاکت‌های پشمی‌می‌توانند چاپی یا ساده باشند و به شلوارهای گشاد واید لگ شما یک حس زنانه باکلاس می‌بخشند. به خصوص زمانی که شلوار واید لگ شما از جنس جین است. روزهایی که این ژاکت‌های پشمی به شما نشان می‌دادند که برای مدرسه آماده هستید، مدت‌هاست گذشته است. یک ژاکت کش باف پشمی با طرح‌های مد روز (مانند پلنگی) نه تنها زیبا به نظر می‌رسد، بلکه اگر درست استایل کنید، شلوار واید لگ زنانه شما را بسیار شیک‌تر نشان می‌دهند. اکسسوری‌های ساده و کفش‌های ساده می‌توانند این لباس را کلاسیک‌تر نشان دهند.

مقاله اصول ست کردن بسیار شیک شلوار با کفش می‌تواند ایده‌های خوبی برای ست کردن استایل‌های مختلف شلوار واید لگ زنانه به شما بدهد.

استایل کردن با کت

پوشیدن یک شلوار واید لگ زنانه گشاد همراه با کت، ست بسیار خوبی برای نه تنها بودن روی مد روز، بلکه شیک به نظر رسیدن است. به خصوص زمانی که قد کت بلند است. کت یک گزینه عالی برای زیباتر کردن فوری لباس است. کت‌ها نه تنها استایل شیک و کلاسیک می‌کنند، بلکه کاربردی نیز هستند و در روزهای سردتر سال شما را گرم نگه می‌دارند.

با توجه به اینکه شلوارهای واید لگ حجم زیادی در ساق دارند، برای جلوگیری از حجیم به نظر رسیدن بدنتان باید جذب‌ترین کت را با این لباس ست کنید.

شلوار واید با یک تی شرت ساده کلاسیک

پوشیدن یک تی شرت ساده با شلوارهای واید لگ زنانه یکی از بهترین راه‌ها برای بالا بردن سطح اصول اولیه در کمد لباس شماست. همه باید چند تی شرت ساده کلاسیک در کمد خود داشته باشند، زیرا سادگی آنها ست کردن هر چیزی را راحت‌تر می‌کند. می‌توانید آن‌ها را با کت‌های مختلف استایل کنید. دلیل ست شدن شلوارهای واید لگ با تی شرت‌های ساده این است که سادگی تی شرت باعث می‌شود که شلوار برجسته دیده شود و تعادل خوبی در استایلتان به دست می‌آورید. بهترین رنگ برای انتخاب تی شرت رنگ سفید است، که در واقع جزء اصلی کمد لباس است و با هر رنگ شلواری که انتخاب کنید عالی به نظر می‌رسد.

شلوار واید جین

کت‌های جین را می‌توان با شلوارهای واید لگ جین به زیبایی استایل کرد. اگر به دنبال ست غیررسمی‌ برای استایل کردن شلوار واید لگ زنانه خود هستید، کت‌های جین، جدا از اینکه راحت و اسپرت هستند، هرگز از مد نمی‌افتند. در واقع شما می‌توانید در هر فصلی از سال ، یک کت جین بپوشید و خوش استایل به نظر برسید.

شلوار واید لگ کوتاه

یکی از جذاب‌ترین لباس‌هایی که می‌توانید با شلوارهای واید لگ کوتاه بپوشید، یک مانتو یا کت کوتاه است. کت به همراه کراپ تاپ برای این ست عالی است. به خصوص اگر به دنبال کوچک‌تر به نظر رسیدن دور کمر خود و در عین حال گرم و شیک به نظر رسیدن هستید. آن‌ها به ویژه وقتی که روی لباس‌ها، سرهمی‌ها و .. پوشیده می‌شوند بسیار خاص به نظر می‌رسند. این مدل‌های برش خورده نیز ظاهر جوان‌تری به شما می‌دهند.

شلوار واید استایل

یکی دیگر از راه‌های عالی برای ست کردن شلوارهای واید لگ زنانه، پوشیدن آن با تاپ است. می‌توانید با انتخاب یک تاپ همرنگ با شلوار واید لگ خود یک استایل مونوکروم داشته باشید یا به سراغ رنگ‌های متضاد بروید. در هر صورت، با داشتن یک استایل مونوکروم یا متضاد آن بسیار شیک به نظر خواهید رسید. بهترین راه برای تکمیل این ست این است که یک جفت پاشنه بلند بپوشید و قد شلوارتان آنقدر بلند باشد که بیشتر پاشنه‌های شما را بپوشاند.

شلوار واید لگ با کت خز مصنوعی

پوشیدن کت خز مصنوعی با شلوار واید لگ زنانه لباسی است که می‌توانید مطمئن باشید که در خیابان‌ها توجه همه را به سوی خودتان جلب می‌کنید. اگر به استایل‌های هفته مد علاقه دارید، پس یک کت خز مصنوعی لباس مناسبی برای تکمیل استایل شماست. ترکیب این کت با شلوار واید لگ زنانه، شما را شیک و لاکچری نشان می‌دهد، بدون اینکه در واقع هزینه زیادی کرده باشید. می‌توانید از کت‌های خز مصنوعی چه بلند و چه کوتاه استفاده کنید. اگر بالا تنه پر تری دارید، یک کت خز کوتاه‌تر در این استایل برای شما انتخاب مناسب‌تری خواهد بود، زیرا به اندازه کت‌های بلند به بالاتنه شما حجم نمی‌دهد.

ست با تیشرت گرافیکی

می‌توانید تی شرت گرافیکی خود را با یک شلوار واید لگ زنانه، چه جین و چه هر پارچه دیگری ست کنید. پوشیدن تی شرت‌های گرافیکی گزینه عالی برای بیان شخصیت شما از طریق لباس است. آن‌ها سادگی یک تی‌شرت معمولی را به شما می‌دهند، اما به دلیل تصویری که روی آن‌ها کشیده شده است، یک وجه تمایز برایتان ایجاد می‌کنند. فقط باید مطمئن شوید که یک تی شرت با رنگ‌هایی انتخاب می‌کنید که با شلوار واید لگ زنانه شما هماهنگ است، تا در نهایت یک استایل بی نظیر و زیبا ست کنید.

استایل با وست کوتاه

بسته به ظاهری که می‌خواهید، شلوار واید لگ خود را با یک وست اسپورت یا یک لباس مجلسی‌تر بپوشید. امروزه وست‌ها در بین خانم‌های ایرانی طرفدار زیادی پیدا کرده اند و بلاگرها نیز در استایل خود به وفور از ترکیب وست کوتاه با شلوارهای واید لگ زنانه استفاده می‌کنند. علاوه بر کت، وست راه دیگری برای شیک پوشی شماست، به خصوص زمانی که هوا گرم است و کت ممکن است برای استایلتان بیش از حد گرم باشد. حتی در فصول سرد سال هم با انتخاب وست‌های پشمی ‌یا پافرها می‌توانید شلوار واید لگ زنانه خود را به خوبی استایل کنید.

کلام آخر

همانطور که می‌بینید، داشتن چند شلوار واید لگ زنانه در کمد با توجه به انواع مختلف لباس‌ها، تیشرت‌ها و …  که می‌توانید با آنها ست کنید، انتخاب خوبی است. بهترین بخش داشتن این شلوارها این است که به سادگی با اکثر لباس‌هایی که همه ما در کمد لباس‌هایمان داریم ست می‌شوند. بنابراین، چه برای یک قرار شام بیرون بروید، چه برای یک مهمانی دخترانه، یک ناهار با دوستان، یا حتی در دفتر کارتان برای قرار ملاقات‌های رسمی‌، همیشه می‌توانید مطمئن باشید که با یک شلوار واید لگ زنانه، شیک پوش به نظر خواهید رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *